Cafe Professional

6 položiek

Kávové zmesi radu Professional sú namiešané z kávy Arabica a Robusta a vytvárajú harmonickú súhru všemožných chutí. Naše zmesi sme namiešali len z tých najkvalitnejších kávových zŕn, pochádzajúcich z krajín celého sveta.

Z botanického hľadiska je robusta vhodnejšia na masovejšiu produkciu kávy. Rastie v nižších nadmorských výškach, dáva väčšie výnosy a je odolnejšia vôči chorobám a škodcom.

Jej chuťový prejav v šálke nebýva nijako zvlášť zaujímavý. Robusta dáva káve drevité, výrazne horké až zemité chuťové tóny a obsahuje viac kofeínu. Sama o sebe je robusta veľmi chudobná na ovocné, orieškové či čokoládové tóny, preto sa najčastejšie používa do zmesí na espresso, ktorým dodáva silnejšiu horkosť a plné telo. Zmes s väčším podielom robusty bude mať pravdepodobnejšie výraznejšiu cremu, teda jemnú penu na hladine espressa.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info