Professional Decaffeinato

Professional Decaffeinato

Hodnotenie produktu: 4/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Professional Decaffeinato je čerstvo pražená bezkofeínová káva pre ľudí citlivých na kofeín. Táto káva špičkovej kvality šetrí vaše srdce i žalúdok.

13,25 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Ako chutí káva Professional Decaffeinato?

Pražená zrnková káva Prfessional Decaffeinato je exkluzívna bezkofeínová káva, teda káva, v ktorej bol zredukovaný obsah kofeínu. Tento proces prebieha ešte pokiaľ je zrno zelené, teda pred pražením. Chuť tejto kávy je takmer na nerozoznanie od tej, krorá kofeín obsahuje.

Zloženie: 100% arabika

Krajina pôvodu: Columbia, Brazília/ pražená v SR

Doba dodania mletej kávy: 7 pracovných dní

Účinky kávy

Antioxidanty, kofeín, vitamíny i minerálne látky. Hoci sa to nezdá, aj káva prináša do našich životov dôležité zdravotné benefity. Jej konzumenti aj lekárske štúdie potvrdzujú, že káva povzbudzuje, vyvoláva dobrú náladu, zlepšuje pamäť, pomáha bojovať so stresom a zvyšuje výkonnosť. Testy ukázali, že ľudia duševne pracujúci, ale tiež napríklad športovci vykazujú o 10-12 percent vyššiu aktivitu, keď si pred ňou dajú šálku kvalitného espressa.

Konzumácia kávy má tiež vynikajúce preventívne účinky - dokáže mierniť riziko ochorenia kardiovaskulárnymi chorobami, znižuje možnosť vzniku Alzheimerovej a Parkinsonovej choroby a dokonca až o 50 percent rakoviny pečene. Lekári odporúčajú 3 šálky kávy denne.

Káva tiež prispieva k produkcii slín a žalúdočných sekrétov, takže uľahčuje trávenie. Navyše vďaka kofeínu štiepi tuky, čo jej zaisťuje obľubu u osôb s túžbou po štíhlej línii.

Ďakujeme za rýchle dodanie bezkofeíno...

Anna Lišková, 31.1.2020 07:19:05

Ďakujeme za rýchle dodanie bezkofeínovej kávy . Je výborná a vždy sa teším z práce domov na moju poobednú kávičku. Prajem vám veľa úspechov. Aby aj naďalej ste pripravovali vašu kávu s láskou. Vaša káva je aj krásne balená , čo tiež je jej benefit. Ešte raz prajem všetko dobré.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info