JURA Smart Connect

JURA Smart Connect

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ovládanie automatického kávovaru cez smartfón alebo tablet je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Vďaka patrí systému JURA Smart Connect, ktorý umožňuje komunikovať prostredníctvom tzv. smart prístrojov a ponúka kompletne nové programovacie možnosti.

29 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: JURA

Individuálny zážitok z kávy cez Bluetooth®.

Ovládanie automatického kávovaru cez smartfón alebo tablet je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Vďaka patrí systému JURA Smart Connect, ktorý umožňuje komunikovať prostredníctvom tzv. smart prístrojov a ponúka kompletne nové programovacie možnosti. Nový systém JURA Smart Connect využíva technológiu komunikácie cez Bluetooth®, čo umožňuje Smart Connector vložený do kávovaru. Pomocou aplikácie môžete bezdrôtovo ovládať a programovať kávovar a pripojiť sa k rôznemu príslušenstvu.

Tzv. JURA Coffee App určená pre všetkých milovníkov kávy s automatickými kávovarmi od firmy JURA umožňuje používateľom aj to, aby si na svojom tablete nastavili vlastné kávové preferencie. Individuálne tak možno naprogramovať množstvo, silu kávy a teplotu, ktoré navyše dostanú svoj vlastný obrázok a názov a ktoré možno umiestniť kdekoľvek na displeji. Ak si chcete pripraviť obľúbenú špecialitu zo svojho tabletu, stačí na túto ikonku kliknúť a káva začne vytekať do šálky za podmienky, že kávovar nie je ďalej než tri metre.

kavova.sk

Individuálne prispôsobená káva

Prispôsobte silu kávy, množstvo kávy a vody i teplotu svojich obľúbených špecialít vlastným preferenciám a užívajte si tak individuálne prispôsobený pôžitok z kávy vždy, keď sa rozhodnete pripraviť kávu cez svoj tablet.

kavova.sk

Individuálne prispôsobený prístup

Aj štartovú obrazovku aplikácie si môžete prispôsobiť. Obľúbené špeciality si môžete na štartovej obrazovke umiestniť a stvárniť podľa vlastných záľub. Keď si svoju aplikáciu už raz nastavíte, tak sa ku svojej milovanej kávovej špecialite dostanete tou najkratšou cestou.

kavova.sk

Individuálne prispôsobený obrázok

Nudia vás už azda štandardné obrázky pre nápoje latte macchiato, cappuccino a pod.? Žiaden problém, stačí, ak si vyberiete obrázok z galérie alebo použijete svoje vlastné snímky. Vaša obrazovka v okamihu získa úplne nový výzor.

kavova.sk

Aplikácia JURA Coffee App

Individuálne prispôsobená káva z vášho tabletu

Sú ľudia, čo pijú kávu radi horúcu a silnú, iní ju zas obľubujú jemnú a mliečnu. Nová JURA Coffee App vám umožní veľmi jednoducho preniesť si osobné kávové preferencie na váš tablet a využívať tak množstvo nastavení a programovacích možností na automatickom kávovare, s ktorým budete prepojení cez Bluetooth®. Nastavenia uložené v kávovare tým zostanú nedotknuté.

Všetko, čo na to potrebujete, je voliteľný vysielač Smart Connect Bluetooth®, ktorý sa dá bezproblémovo pripojiť k rozhraniu, a aplikácia JURA Coffee App, ktorá je k dispozícii pre iOS i pre Android.

Technické požiadavky na tablet:

Android 4.4 alebo vyšší

iOS 7.0 alebo vyšší

Bluetooth 4.0 alebo vyšší

Kompatibilný s:

Domáce kávovary: GIGA 5*, Z8, Z6, J6, J600, S8, E8, E80, E800, E6, E60, E600

Profesionálne kávovary: X8, X6, WE8, WE6

* (verzia softvéru EF657M_V02.21 a vyššie) Ak máte akékoľvek otázky o softvérových verziách, kontaktujte prosím hotline JURA: 0850 211 110

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info