Sklenená nádobka na mlieko 0,5 l.

Sklenená nádobka na mlieko 0,5 l.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Krásne praktický. Sklenený zásobník na mlieko predstavuje neodmysliteľnú pomôcku pre všetkých tých milovníkov kávy, ktorí z času na čas s obľubou rozmaznávajú rodinu či hostí trendovými špecialitami ako flat white, latte macchiato alebo cappuccino. Tento doplnok dokonale ladí s líniami typickými pre dizajn značky JURA, navyše sa dá bez komplikácií uchovávať v chladničke a podľa potreby pripojiť ku kávovaru. Rúrka na nasávania mlieka je pripojená v správnej výške, čo umožňuje dobre nasávať a peniť mlieko.

25 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Aalbatros

Krásne praktický.

Sklenený zásobník na mlieko predstavuje neodmysliteľnú pomôcku pre všetkých tých milovníkov kávy, ktorí z času na čas s obľubou rozmaznávajú rodinu či hostí trendovými špecialitami ako flat white, latte macchiato alebo cappuccino. Tento doplnok dokonale ladí s líniami typickými pre dizajn značky JURA, navyše sa dá bez komplikácií uchovávať v chladničke a podľa potreby pripojiť ku kávovaru. Rúrka na nasávania mlieka je pripojená v správnej výške, čo umožňuje dobre nasávať a peniť mlieko.

kavova

Rýchla a jednoduchá cesta, ako si vychutnať dokonalú šálku kávy

Hadička na mlieko je pripojená ku krytu, príprava sa teda môže začať. Jednoduché zatláčacie prípojky zaručujú, že mlieko zostane počas celej svojej púte absolútne čisté. Vonkajšia oblasť hadičky na mlieko, ktorá býva nezriedka špinavá, sa nikdy nedostane do priameho kontaktu s mliekom.

kavova

Vysoká kvalita, dokonale hygienické materiály

Vysoko akostný sklenený zásobník a nerezová rúrka na nasávanie mlieka sú ideálne na uchovávanie mlieka, pretože sú chuťovo neutrálne.

kavova

Nekomplikované uskladnenie

Sklenený zásobník na mlieko je veľmi skladný, dá sa skvele odkladať do dverí na chladničke.

kavova

Zásobník má kapacitu 0,5 litra a je vhodný do umývačiek riadu.

V číslach

Objem zásobníka 0,5 l

Objednávacie číslo 72570

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info