Príslušenstvo pre mliečny systém HP1

Príslušenstvo pre mliečny systém HP1

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

2 x koncovka HP1, 2 x koncovka HP3, 2 x vzduchový ventil, 4 x silikónová hadička 36 cmTáto súprava je vhodná na použitie so všetkými automatickými prístrojmi (okrem GIGA). Obsahuje hadičky na mlieko, koncovky a mliečne hadičky.Hadičky na mlieko možno prispôsobiť.

18 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Aalbatros

kavova

2 x koncovka HP1, 2 x koncovka HP3, 2 x vzduchový ventil, 4 x silikónová hadička 36 cm

Táto súprava je vhodná na použitie so všetkými automatickými prístrojmi (okrem GIGA). Obsahuje hadičky na mlieko, koncovky a mliečne hadičky.

Hadičky na mlieko možno prispôsobiť.

Pre zachovanie optimálnej hygieny je dôležitá pravidelná starostlivosť. Celková hygiena je zabezpečená programami preplach a čistenie ktoré sú integrované v každom plne automatickom kávovare JURA. Odporúčame vykonať čistenie mliečneho systému jedenkrát denne. Pri bežnom používaní by sa hadička na mlieko mala meniť po 3 mesiacoch. Set príslušenstva pre mliečne systémy je k dispozícii online alebo v špecializovanej predajni JURA Store.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info