Komplet riešenie pre pripojenie mlieka a čistenie

Komplet riešenie pre pripojenie mlieka a čistenie

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

JURA nádoba na mlieko zo skla a čistiaca nádoba. Sklenená nádoba na mlieko predstavuje dokonalú pomôcku pre všetkých milovníkov trendových špecialít ako flat white, latte macchiato alebo cappuccino.

40,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

JURA nádoba na mlieko zo skla a čistiaca nádoba.

Sklenená nádoba na mlieko predstavuje dokonalú pomôcku pre všetkých milovníkov trendových špecialít ako flat white, latte macchiato alebo cappuccino. Tento doplnok krásne ladí s líniami typickými pre dizajn značky JURA, navyše sa dá jednoducho uchovávať v chladničke a podľa potreby pripojiť ku kávovaru. Rúrka na nasávania mlieka je pripojená v správnej výške, čo umožňuje dobre nasávať a peniť mlieko. Zásobník má kapacitu 0,5 litra a je vhodný do umývačiek riadu.

kavova

Pre dokonalé prečistenie mliečneho systému, len jednoducho prepojíte hadičku zo sklenenej nádobky na čistiacu nádobu.

kavova

Nádoba na čistenie mliečnych ciest

Špeciálna dvojkomorová nádoba z materiálu vhodného do umývačky riadu uľahčuje čistenie mliečnych ciest, nemusíte preto viac v kuchyni hľadať vhodné nádobky. Je kompatibilná so všetkými automatickými kávovarmi JURA a disponuje dobre viditeľným označením, koľko čističa systému mlieka a koľko vody máte pridať. Optimalizovaný tvar zjednodušuje skladovanie. Pri kávovaroch JURA Z6, J6, S8, E8, ENA Micro 90 je táto nádoba už zahrnutá v obsahu balenia kávovaru.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info