Profi dýza pre prípravu jemnej mliečnej peny

Profi dýza pre prípravu jemnej mliečnej peny

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Profi dýza pre prípravu jemnej mliečnej penyTáto multifunkčná dýza je vyvinutá špeciálne na prípravu kávových špecialít s mliekom a mliečnou penou. Pomôže Vám pripraviť lahodné latte macchiato, cappuccino či horúce mlieko alebo mliečnu penu na horúcu čokoládu, pričom sa nikdy nemusíte obávať, že výsledok nebude dokonalý.

69 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Aalbatros

Profi dýza pre prípravu jemnej mliečnej peny

Táto multifunkčná dýza je vyvinutá špeciálne na prípravu kávových špecialít s mliekom a mliečnou penou. Pomôže Vám pripraviť lahodné latte macchiato, cappuccino či horúce mlieko alebo mliečnu penu na horúcu čokoládu, pričom sa nikdy nemusíte obávať, že výsledok nebude dokonalý.

Prvý stupeň viackomorového systému pení mlieko podľa profesionálnych baristických štandardov. Revolučná technológia jemnej peny vytvára mliečnu penu jemnučkej textúry s mimoriadne trvanlivou konzistenciou, ktorá každým jedným dúškom pohladí Vaše podnebie i jazýček. Druhý stupeň nasáva mlieko za účelom jeho zohriatia.

kavova

V kombinácii s kávou vynikajúcej akosti táto technológia kompletne nanovo definuje zážitok z kávy. Postará sa o rozdiel, ktorý nielen uvidíte, ale si ho i vychutnáte.

Profesionálna dýza na jemnú penu vyniká čistým, elegantným dizajnom v štýle kávovarov značky JURA, možno ju použiť na všetkých kávovaroch vybavených prípojkou Connector System.

Na efektívne čistenie a pre optimálnu hygienu sme profesionálnu dýzu na jemnú penu teraz vybavili vymeniteľným výtokom na mlieko. Je v záujme zachovania hygieny, aby ste vymeniteľný výtok na mlieko pravidelne, teda zhruba každé 2 mesiace vymenili.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info