Dýza pre prípravu jemnej peny

Dýza pre prípravu jemnej peny

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Dýza pre prípravu jemnej peny Upozornenie pre všetkých milovníkov cappuccina: Táto dýza JURA s revolučnou technológiou jemnej peny dokáže vytvoriť mliečnu penu jemnučkej štruktúry vyznačujúcu sa veľmi trvanlivou konzistenciou.

49 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Aalbatros

Dýza pre prípravu jemnej peny

Upozornenie pre všetkých milovníkov cappuccina: Táto dýza JURA s revolučnou technológiou jemnej peny dokáže vytvoriť mliečnu penu jemnučkej štruktúry vyznačujúcu sa veľmi trvanlivou konzistenciou.

kavova

Viackomorový systém najprv vtiahne dovnútra mlieko, potom ho ohreje a napokon spení spolu so vzduchom. Vo výsledku získate mliečnu penu, ktorej sa nič nevyrovná. Táto pena pohladí Váš jazýček, okrem toho je ideálne pre ozdobovanie.

Dýza na prípravu jemnej peny sa vyznačuje dizajnom v čistom, elegantnom štýle JURA, možno ju používať so všetkými kávovarmi vybavenými prípojkou typu Connector System.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info