Chladič mlieka 1 l, čierny - NEW

Chladič mlieka 1 l, čierny - NEW

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Chladič mlieka Cool Control 1 lIdeálne chladenie mlieka na 4 °C. Cool Control sme technicky i vizuálne inovovali tak, aby ste si trendové špeciality s mliekom mohli vychutnávať jednoduchšie.

169 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Aalbatros

Chladič mlieka Cool Control 1 l

Ideálne chladenie mlieka na 4 °C

Cool Control sme technicky i vizuálne inovovali tak, aby ste si trendové špeciality s mliekom mohli vychutnávať jednoduchšie.

Chladič mlieka teraz zabezpečí nielen skvelú chuť výsledného nápoja, ale zároveň neskutočne dobre vyzerá.

Plnotučné mlieko ktoré má ideálnu teplotou 4 °C predstavuje spolu s optimálnou hygienou dokonalý základ pre prípravu širokého spektra rôznych mliečnych špecialít.

Nádherný vzhľad

Vzhľad chladiča na mlieko Cool Control rešpektuje klasický dizajn produktov značky JURA a samotný výrobok sa vyznačuje jednoduchou manipuláciou i nespochybniteľnou úrovňou hygieny. Cool Control je vyrobený z prémiových materiálov. Má plášť z akostného hliníka a veľmi elegantne vytvorené vetráky. Svojimi čistými, minimalistickými líniami sa Cool Control 1l hodí ako skvelý doplnok k JURA kávovarom.

Vynikajúca mliečna pena

Cool Control Vám umožní pripraviť si nadýchanú mliečnu penu s jemnou textúrou. Budete si tak môcť pochutiť na moderných nápojoch dneška – ako je napríklad flat white či espresso macchiato. Dokonalý výsledok Vám zabezpečí jeho schopnosť udržiavať mlieko na optimálnej teplote 4 °C. Cool Control navyše zabraňuje tomu, aby počas prípravy nápoja mlieko prskalo.

Neustále bezdrôtová komunikácia* medzi chladičom a kávovarom JURA je spolu s novinkou - integrovaným ukazovateľom stavu hladiny zárukou toho, že budete vždy načas upozornený na to, že treba doliať mlieko do chladiča.

* Cool Control dokáže bezdrôtovo komunikovať so všetkými automatickými kávovarmi JURA, ktoré sú vybavené vysielačom Smart Connect. (Wireless Transmitter, si môžete voľne zakúpiť).

Zodpovedajúca hygiena

Čistenie chladiča je jednoduchá záležitosť. V umývačke riadu je možné umývať všetky komponenty od nádobky z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele až po nasávaciu trubku:

• nádobka z nehrdzavejúcej ocele

• silikónový krúžok

• kryt

• kovová trubka

• adaptér

Prednosti:

Bezdrôtová funkcia S vysielačom Wireless Transmitter

V číslach

Objem zásobníka 1,1 l

Dĺžka kábla (cca) 1,9 m

Napätie 100 - 240 V striedavý prúd

Frekvencia 50 - 60 Hz

Hmotnosť 1,9 kg

Šírka 14,4 cm

Výška 22,5 cm

Hĺbka 21,7 cm

Objednávacie číslo 24071

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info