JURA X10

JURA X10

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Odborník na kávové špeciality - moderný, robustný, komfortný a všestranný X10 presviedča všestrannosťou, užívateľskou prívetivosťou a individuálnosťou. Dokáže pripraviť až 31 rôznych špecialít.

3348 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: JURA

Odborník na kávové špeciality - moderný, robustný, komfortný a všestranný

X10 presviedča všestrannosťou, užívateľskou prívetivosťou a individuálnosťou. Dokáže pripraviť až 31 rôznych špecialít, čím pokrýva celé spektrum káv s mliekom a mliečnou penou, ako aj celú škálu špecialít z čiernej kávy.

Špičková inovácia mlynčeku „Professional Aroma Grinder" zaisťuje dokonalé výsledky mletia a zabezpečuje arómu silnejšiu o 12,2% *. Vďaka funkcii One-touch Lungo vie očariť špecialitami Caffè Barista a Lungo Barista. Okrem toho má možnosť nastavenia rôznych úrovní teplôt pre horúcu vodu, čo ocenia najmä milovníci čaju. Cez masívny, výškovo nastaviteľný kombinovaný výtok je možné pripraviť jednu alebo dve kávové špeciality iba stlačením jediného tlačidla. Obsluha pomocou 4,3-palcového dotykového displeja s vysokým rozlíšením je úplne intuitívna.

Zrozumiteľná a moderná grafika bez problémov navádza aj nových používateľov priamo k cieľu. Kávové špeciality sa dajú naprogramovať a pomenovať podľa vlastných požiadaviek, aby boli šité na mieru vašim špecifickým potrebám. Už v štandarde sa dodáva s veľkým zásobníkom na 1 kg zrnkovej kávy, 5 litrovou nádržou na vodu a výlevkou s objemom 40 porcií.

* Professional Aroma Grinder v porovnaní s bežnými mlynčekmi

kavova

 

Najmodernejšie technológie pre dokonalý pôžitok

O 12,2% * viac arómy a konštantne vysoká kvalita mletia - počas celej doby životnosti, charakterizujú mlynček „Professional Aroma Grinder". Zdokonalená geometria mlynčeka dosahuje optimálnu krivku mletia. To znamená vyšší podiel jemných častíc, zaručuje tým ideálne rozvinutie arómy. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje čas extrakcie pri príprave malých káv ako ristretto či espresso.

Funkcia One-touch Lungo zabezpečuje stráviteľnosť dlhších kávových špecialít pridaním horúcej vody rovnako, ako to robí profesionálny barista. X10 má výškovo nastaviteľný kombinovaný výtok, ktorý umožňuje zdokonalenie trendových špecialít z mlieka a mliečnej peny vďaka technológii jemnej mliečnej peny.

kavova

TÜV - Záruka certifikovanej hygieny

Údržba prístroja X10 funguje rovnako intuitívne a jednoducho ako jeho prevádzka. Integrované programy preplachovania a čistenia sú za predpokladu použitia originálnych údržbových produktov JURA istotou hygieny a čistoty v súlade s certifikátom TÜV. V prípade X10 je automatizované dokonca aj čistenie mliečnych ciest, ktoré spustíte stlačením jedného tlačidla. Odolný kombinovaný výtok sa dá veľmi jednoducho rozobrať. Dýzy na mlieko sú umiestnené v prednej časti a sú ľahko dostupné, v prípade potreby ich možno bez ťažkostí vymeniť

kavova

Rovnako individuálny ako vaše požiadavky

Kávovar X10 môžete kombinovať s prídavnými kávovarmi a elegantným príslušenstvom, ako sú ohrievač šálok, chladič mlieka Cool Control. Ide skrátka o ideálny základný kameň pre vytvorenie kompletného, na mieru šitého riešenia prípravy kávy, ktoré sa uplatní takpovediac kdekoľvek.

kavova

Profesionálna ochrana hodnoty

Zákazníci, ktorí si zakúpili stroje z línie Professional, sa teraz môžu radovať z nového exkluzívneho konceptu servisných služieb podľa vysokých štandardov kvality značky JURA. Tento obsiahly balíček služieb je akousi poistkou pre vždy optimálny výkon profesionálnych kávovarov a pomáha dlhodobo zabezpečiť ich hodnotu.

Balíček zahŕňa nasledovné služby:

• Platnosť: 25 mesiacov alebo 25 000 odberov pre kávovary z X-línie

• zahŕňa 2 inšpekcie na mieste zadarmo, po 9 a po 18 mesiacoch

• kontrolu opotrebovateľných dielov

• kontrolu kávy a nastavenia prístroja

• kontrolu komponentov systému vedenia vody

• kontrolu kvality vody

• kontrolu hygieny (posúdenie hygieny)

• aktualizáciu softvéru

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info