Filter CLARIS PRO Smart MAXI

Filter CLARIS PRO Smart MAXI

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Inteligentné filtre na vodu CLARIS PRO Smart MAXI

71,88 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Inteligentné filtre na vodu CLARIS PRO Smart MAXI

Káva obsahuje až 98% vody. Voda najvyššej možnej akosti je preto pre skvelú chuť každej jednej šálky kávy nesmierne dôležitá. Filter CLARIS Pro Smart Maxi od spoločnosti JURA predstavuje hotovú revolúciu v oblasti filtrácie vody. CLARIS Pro Smart Maxi odfiltruje vodný kameň, chlór a tiež ťažké kovy.

Vďaka použitiu modernej technológie RFID (vysokofrekvenčná identifikácia) dokáže kávovar priebežne komunikovať s filtrom a vie tak rozoznať, či ste vložili filter, a automaticky aktivuje vhodný režim. Neustále zbiera informácie o filtri a upozorňuje používateľa na vyčerpanú kapacitu filtra. Táto funkcia nielenže výrazne uľahčuje výmenu filtra, ale sa zároveň stará o to, aby filter CLARIS Pro Smart Maxi fungoval vždy čo najefektívnejšie.

Vhodný pre všetky typy vody z vodovodu

Filter CLARIS Pro Smart Maxi funguje na profesionálnom princípe vzostupného prúdu a filtruje vždy presne také množstvo vody, aké je práve potrebné pre prípravu. Vďaka použitiu revolučnej receptúry sú filtre bez problémov vhodné na filtrovanie vody z vodovodnej siete kdekoľvek na svete. Modifikované granule vždy v optimálnej miere odfiltrujú vodný kameň (aj vtedy, ak sa voda nevyznačuje vysokou tvrdosťou) a zredukujú úroveň škodlivých látok ešte efektívnejšie než doteraz. Vo vode však zostanú zachované minerálne látky a fluoridy, ktoré prispievajú k lepšiemu rozvinutiu aróm. Príkladná úprava tvrdosti vody a účinná filtrácia škodlivín sú zakaždým zárukou výdaja vody ideálnej kvality, ktorá tiež významne vplýva na dokonalú chuť kávy.

Pri správnej aplikácii filter CLARIS Pro Smart Maxi eliminuje potrebu odstraňovania vodného kameňa. Vďaka tomu sa obsluha kávovaru stane ešte ľahšou, čo ušetrí váš drahocenný čas. Čisté trubky, ohrevné prvky a čerpadlo bez výskytu vodného kameňa preukázateľné predlžujú životnosť automatických kávovarov.

Len originálne filtre CLARIS Pro Smart Maxi svojím zložením a prietokom presne vyhovujú potrebám a požiadavkám automatických kávovarov JURA. Keď si kupujete nový filter, vždy si všimnite, či disponuje pečaťou kvality značky JURA. Je to rada na nezaplatenie.

* CLARIS Smart Maxi bol vyvinutý pre nasledovné kávovary využívajúce inteligentný vodný systém (I.W.S.®):

• GIGA X8_GII.

• GIGA X3_GII.

• X10

• X8

• X6

• WE8

• WE6

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info