Filter F5300

Filter F5300

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ak sa rozhodnete používať systém filtrácie vody JURA, budete mať k dispozícii vždy čerstvo prefiltrovanú a chutnú vodu pre prípravu kávy alebo čaju.

306 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Systém filtrácie vody JURA

Ak sa rozhodnete používať systém filtrácie vody JURA, budete mať k dispozícii vždy čerstvo prefiltrovanú a chutnú vodu pre prípravu kávy alebo čaju. Systém sme vyvinuli pre dosiahnutie najvyššej možnej kvality tak, aby sa dal čo najjednoduchšie ovládať. Presne tak vznikajú nové štandardy v odvetví gastronómie a vendingu. Systém sa pripája priamo na vašu prípojku vody.

Systém filtrácie vody JURA sa vyznačuje modularitou. Pozostáva zo samotného filtra, hlavy filtra, prípojnej hadice a prietokového senzoru. Systém filtrácie vody JURA je vhodný najmä na používanie vo všetkých plnoautomatických kávovaroch JURA s permanentnou prípojkou vody.

Filter JURA

Skvelé výhody:

· znížené náklady na servis vďaka ochrane pred zavápnením

· zvýšenie efektivity a životnosti prístrojov

· redukcia výpadkov strojov

· káva s dokonalou cremou, plnou arómou a príjemnou vôňou

· dokonalá harmonizácia s funkciami plnoautomatického kávovaru JURA

Dôležité

Keď chcete, aby sa upozornenie na nutnosť výmeny filtra neobjavilo ako obvykle až po prečerpaní 50 litrov vody, musíte pri prvom použití systému filtrácie vody JURA vykonať úpravu programovateľných nastavení. Tieto úpravy môžu vykonať jedine autorizovaní servisní partneri značky JURA.

Aplikácia VENDING predstavuje prípravu nápojov s horúcou vody bez tvorby pary. Uvedené kapacity predstavujú iba orientačné hodnoty a môžu sa v závislosti od typu stroja líšiť. Radi vám dáme odporučenie pre váš typ stroja. Majte na pamäti, že pri tvorbe pary disponuje filter vody nižšou kapacitou v litroch.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Výsledky ankety

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

  • Espresso 40%
  • Espresso Doppio 9%
  • Ristretto 9%
  • Latte Macchiato 7%
  • Cappuccino 12%
  • Caffe Latte 5%
  • Frappé 4%
  • Flat White 7%
  • Ľadová káva 5%
  • iné 2%

Počet hlasujúcich: 170

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info