JURA D4

JURA D4

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

JURA D4 - prednosti: P.E.P.® - vylepšenie chuti kávy vďaka zdokonalenému systému lúhovania, I.W.S.® - rozpoznáva prítomnosť filtra a sám sa správne nastaví, Mlynček G2 - melie ticho, rýchlo a ohľaduplne, Symbolový displej Kávovar špeciálne určený pre čierne kávy

649 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: JURA

Káva – čistý pôžitok

Predstavujeme vám kompletne nový kávovar JURA, ktorý pripravuje iba čierne kávy a espressá. Nová kávovar D4 sme zredukovali na to najpodstatnejšie a aj preto sa vyznačuje minimalistickým dizajnom. Zameriava sa výhradne na prípravu nápojov typu čierna káva, pričom ponúka sortiment chuťovo bohatých espress a káv ako z kaviarne.

kavova

Všetko pre úžasnú chuť

G2 mlynček zomelie zrnkovú kávu vždy tesne pred prípravou nápoja a to tak, aby mala mletá káva ideálnu konzistenciu. Patentovaná vylúhovacia komora má kapacitu od 5 po 16 gramov a zaisťuje zakaždým správne podmienky vylúhovania. Top inovácia s názvom P.E.P.® - pulzný extrakčný proces optimalizuje čas extrakcie pre prípravu nápojov s malým množstvom vody pre dosiahnutie ideálnej chuti. I.P.B.A.S.© - Inteligentný predlúhovací aróma systém zvlhčí pred aktuálnym procesom lúhovania mletú kávu, čo spôsobí zväčšenie pórov, vďaka čomu prúdi do šálky káva plnej sily a chuti.

kavova

Zrozumiteľná obsluha

V JURA uprednostňujeme minimalizmus aj pri obsluhe kávovarov. Pre prípravu kávy postačí stlačiť príslušný - intuitívne zrozumiteľný symbol. Dvojité nápoje kávovar pripravuje v dvoch cykloch, aby zostala zachovaná maximálna sila kávy. A určite sa vám zíde aj funkcia horúcej vody.

kavova

Kvalitná voda

O dokonalú chuť výsledného nápoja sa postará aj CLARIS Smart filter. Vďaka I.W.S.® - Inteligentnému vodnému systému dokáže kávovar D4 automaticky zistiť prítomnosť filtra na vodu a používateľa navyše informuje i o tom, že sa čoskoro kapacita filtra vyčerpá.

kavova

Ďalšie možnosti

Ku kávovar D4 môžete dokúpiť vysielač Smart Connect, aby mohol kávovar komunikovať pomocou smart telefónu s aplikáciou J.O.E.® - JURA Operating Experience. Tím sa vám rozširuje výber špecialít o ristretto, espresso doppio či lahodné ľahké špeciality lungo Barista a caffè Barista a získate aj široké spektrum možností ďalšieho prispôsobenia nápojov.

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info