Údržbová sada - Care Kit

Údržbová sada - Care Kit

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Dokonalá údržba pre prípravu dokonalej kávyInžinier Philipp Büttiker sa už takmer 30 rokov podieľa na kontinuálnej inovácii produktov spoločnosti JURA. Spolu so svojím tímom zohrával kľúčovú rolu pri vývoji údržbových programov a produktov. Ako sám vraví: „Pre dokonalú kávu v šálke v ktorýkoľvek moment je veľmi dôležité udržiavať kávovar v čistote a riadiť sa zopár jednoduchými pravidlami hygieny, čo sa týka na rábania s mliekom, kávou a vodou.“

54,95 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Spoločnosti JURA sa podarilo spraviť údržbu kávovarov podobne jednoduchou, ako je to pri príprave nápojov. Vystačí, keď stlačíte jedno tlačidlo. Spolu s originálnymi údržbovými produktmi JURA, ktoré sú takpovediac šité na mieru našim kávovarom, dosiahnete vysokú hygienu podľa certifikovaných štandardov JURA. Jeho rada, ktorá sa týka údržby kávovarov: „Odporúčam vždy siahať výhradne po originálnom údržbovom príslušenstve. Myslím, že je to rada na nezaplatenie."

kavova

Konštantne dokonalá káva vďaka hygiene certifikovanej TÜV

Nezávislá medzinárodná skúšobná inštitúcia TÜV Rheinland označila kávovary JURA v súlade so svojimi veľmi prísnymi kritériami za mimoriadne hygienické. Tento výrok dokazuje, že údržbové produkty JURA, ktoré sú precízne navrhnuté pre efektívnu súhru s elektronicky kontrolovanými údržbovými programami, zaručujú hygienu podľa pravidiel TÜV a čistotu každého jedného kávovaru JURA.

kavova

Vodný kameň je zdrojom porúch a neblaho ovplyvňuje chuť

Pri zohrievaní vody dochádza ku vzniku vodného kameňa. Rúrky zúžené nánosmi vodného kameňa nielenže spomaľujú proces ohrievania, čo zvyšuje spotrebu energie, no môžu niekedy zapríčiniť aj kompletné zlyhanie kávovaru. Vodný kameň tiež negatívne vplýva na samotnú kávu. Hoci sú malé množstvá uhličitanu vápenatého pre chuť kávy prínosné, priveľa vodného kameňa dáva vode nepríjemnú pachuť a zabraňuje arómam kávy, aby sa správne rozvinuli, sčasti i z dôvodu kolísania teploty vody.

kavova

Filtre CLARIS Vás zbavujú nutnosti odvápňovať kávovar

Správna voda je nesmierne dôležitá pre dobrú chuť kávy, pretože káva z 98 % pozostáva samozrejme z vody. Okrem vápnika, minerálov a fluoridov obsahuje vodovodná voda v mnohých oblastiach stopové množstvá olova, medi, hliníka a chlóru. Vďaka polohe priamo v nádržke na vodu filtrujú filtre CLARIS vodu pri každej príprave nápoja. Sú schopné kompletne absorbovať nebezpečné látky, zatiaľ čo vo vode uchovávajú dôležité fluoridy, ktoré sú nápomocné pri správnom rozvinutí sa aróm kávy. Len ak disponujete vodou optimálnej kvality, budete si môcť naplno vychutnať každú šálku kávy. Filtre CLARIS Vás zbavia nutnosti starať sa o odvápňovanie kávovaru.

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info