Chladič mlieka 2,5 l NEW

Chladič mlieka 2,5 l NEW

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Chladič mlieka Cool Control 2,5 lIdeálne chladenie mlieka na 4 °C

358,80 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Chladič mlieka Cool Control 2,5 l

kavova

Potešenie z trendových špecialít, ako sú latte macchiato, flat white alebo cappuccino, je prístupnejšie aj pre firmy vďaka novo vyvinutému chladiču Cool Control 2,5 l. Vďaka veľkej kapacite a štandardnému uzamykaciemu mechanizmu je ideálne prispôsobený požiadavkám profesionálneho sektora.

Mlieko s ideálnou teplotou 4°C v kombinácii s optimálnymi hygienickými podmienkami tvorí základ pre prípravu rôznych mliečnych špecialít. Elegantný a štíhly dizajn, trvácne materiály a vysoko kvalitné detaily vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ako aj optimálne ľahké použitie, robia z chladiča Cool Control perfektný doplnok pre každý profesionálny kávovar. Jeho jasné a zredukované tvary dokonale zapadajú do klasického dizajnu JURA.

kavova

Nádherný vzhľad

Vzhľad chladiča na mlieko Cool Control rešpektuje klasický dizajn produktov značky JURA a samotný výrobok sa vyznačuje jednoduchou manipuláciou i nespochybniteľnou úrovňou hygieny. Cool Control je vyrobený z prémiových materiálov. Má plášť z akostného hliníka s hrúbkou 1,5 mm a elegantné vetracie otvory. Svojimi čistými, minimalistickými líniami sa Cool Control 2,5l hodí do každej plne automatickej série JURA X a GIGA X.

kavova

Vynikajúca mliečna pena

Cool Control Vám umožní pripraviť si nadýchanú mliečnu penu s jemnou textúrou. Budete si tak môcť pochutiť na moderných nápojoch dneška – ako je napríklad flat white či espresso macchiato. Dokonalý výsledok Vám zabezpečí jeho schopnosť udržiavať mlieko na optimálnej teplote 4 °C. Cool Control navyše zabraňuje tomu, aby počas prípravy nápoja mlieko prskalo.

Neustále bezdrôtová komunikácia* medzi chladičom a kávovarom JURA je spolu s novinkou - integrovaným ukazovateľom stavu hladiny zárukou toho, že budete vždy načas upozornený na to, že treba doliať mlieko do chladiča.

* Cool Control dokáže bezdrôtovo komunikovať so všetkými automatickými kávovarmi JURA, ktoré sú vybavené vysielačom Smart Connect. (Wireless Transmitter, si môžete voľne zakúpiť).

kavova

Zodpovedajúca hygiena

Čistenie chladiča je jednoduchá záležitosť. V umývačke riadu je možné umývať všetky komponenty pracujúce s mliekom od nádobky z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele až po nasávaciu trubku.

Prednosti:

Bezdrôtová funkcia S vysielačom Wireless Transmitter

V číslach

Objem zásobníka 2,5 l

Dĺžka kábla (cca) 3,3 m

Napätie 100 - 240 V striedavý prúd

Frekvencia 50 - 60 Hz

Hmotnosť 3,4kg

Šírka 15 cm

Výška 23,4 cm

Hĺbka 31,9 cm

Objednávacie číslo 24065

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info