JURA E8 Touchscreen

JURA E8 Touchscreen

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

JURA E8 s dotykovým displejom - prednosti: Farebná dotyková obrazovkaUmelá inteligencia a nové inteligentné predhrievanieDýza G2 na prípravu jemnej mliečnej penyP.E.P.® - vylepšenie chuti kávy vďaka zdokonalenému systému lúhovania, I.W.S.® - rozpoznáva prítomnosť filtra a sám sa správne nastaví, Mlynček G3 - významne redukuje množstvo kávy, ktoré ostáva v mlynčeku, melie ticho, rýchlo a ohľaduplne, 12 druhov nápojov od maličkého ristretta po latte macchiato, espresso macchiato, alebo moderné flat white.

1149 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

JURA E8 s dotykovým displejom - prednosti:

Farebná dotyková obrazovka

Umelá inteligencia a nové inteligentné predhrievanie

Dýza G2 na prípravu jemnej mliečnej peny

P.E.P.® - vylepšenie chuti kávy vďaka zdokonalenému systému lúhovania,

I.W.S.® - rozpoznáva prítomnosť filtra a sám sa správne nastaví,

Mlynček G3 - významne redukuje množstvo kávy, ktoré ostáva v mlynčeku, melie ticho, rýchlo a ohľaduplne,

12 druhov nápojov od maličkého ristretta po latte macchiato, espresso macchiato, alebo moderné flat white.

Bestseller s dotykovou obsluhou
Najúspešnejší plnoautomatický kávovar v dejinách značky JURA je teraz - ešte jednoduchší na obsluhu, rozmanitejší, čo sa týka spektra nápojov, a má sofistikovanejší dizajn.
Vďaka najnovším technológiám z dielne spoločnosti JURA dokáže nová E8 po stlačení jedného tlačidla vykúzliť impozantnú paletu rôznych špecialít – funkcia One Touch Cappuccino je určená na prípravu trendových špecialít typu latte macchiato, flat white či cappuccino, technológia Pulzný extrakčný proces (P. E.P. ®) zas optimalizuje dobu lúhovania, čím zaisťuje ideálne podmienky pre maximálne rozvinutie arómy v prípade kávových špecialít s malým množstvom vody.
Tlačidlá usporiadané v prednej časti stroja a moderný TFT displej zabezpečia, že obsluhu kávovaru zvládnete hravo. Dokonalú hygienu majú na starosti integrované programy údržby a nový, vymeniteľný výtok na mlieko.
Filter CLARIS Smart zabezpečuje optimálnu kvalitu vody, ktorá je vždy prísľubom dobrej chuti nápoja. Používanie filtra ešte nikdy nebolo jednoduchšie, pretože Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) automaticky zaregistruje používanie filtra.

kavova

Bestseller s dotykovou obsluhou
2,8 "dotykový farebný displej zobrazuje užívateľovi všetky potrebné informácie. Okrem toho je možné všetky kávové špeciality kedykoľvek premiestniť, ich názvy zobraziť alebo skryť. Obsluha kávovaru nemôže byť viac jednoduchšia a intuitívnejšia.

kavova

Dýza na prípravu jemnej mliečnej peny G2
Nová dýza je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a je príkladom pre fantastický hmatateľný i optický dojem. Vyvinutá je špeciálne na prípravu káv s mliečnou penou. Vykúzli špeciality zo skupiny „Cappuccino & Co." v najlepšej kvalite s dokonale jemnou mliečnou penou.

kavova

Krajší ako kedykoľvek predtým
Vďaka krásnemu dizajnu, vysokokvalitným materiálom a precíznemu spracovaniu je moderný plno automatický kávovar jedinečným prvkom interiérového dizajnu.
Nádržka na vodu s ušľachtilým vrúbkovaním a kovová rukoväť nádržky dáva pocítiť vysokú hodnotu spracovania. Na pochrómovanom rošte sa dokonalé kávové špeciality vynímajú skvostným spôsobom.

kavova

Technológia P.E.P.® pre espresso v najvyššej kaviarenskej kvalite
Hneď viacero špičkových inovácií zaisťuje fantastickú chuť pre klasické ale aj moderné kávové špeciality: mlynček AromaG3 mele kávové zrnká dvakrát rýchlejšie a obzvlášť jemne pre zachovanie arómy. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje čas extrakcie krátkych káv čím vylepšuje chuť ristretta a espressa.

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info