Pomáhame

Pridajte sa k nám a podporte dobrovoľníkov spolu s nami aj vy. Zakúpte si u nás akékoľvek balenie praženej kávy a 10% hodnoty Vášho nákupu venujeme na ich podporu.

Ďakujeme

 

 

Anketa

Ktorej organizácii alebo dobrovoľníkom by ste venovali 10 % hodnoty svojho nákupu?

KR PZ Bratislava

KR PZ Bratislava Pomáhajú a chránia. V tomto čase asistujú pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti, dohliadajú na ľudí v karanténe, evidujú osoby, ktoré prichádzajú na územie Slovenska. Je to práca veľmi náročná a preto si aj oni zaslúžia našu podporu vo forme našej kávy. Pánovi Milanovi Pilipovi, riaditeľovi krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave sme odovzdali kávu v hodnote 1100 eur, ktorú následne rozdelí medzi svojich zverencov. Prajeme veľa síl a odhodlania do ďalšej práce.

Čítajte viac... Komentáre: 0

DHZ Bratislava - Rača

DHZ Bratislava - Rača Nesmierne si vážime ich dobrovoľnú službu. V týchto časoch nakupujú potraviny, vybavujú lieky, roznášajú rúška. A preto sme sa rozhodli, že ich v tejto službe podporíme tým, čo vieme robiť najlepšie. Čerstvo napraženou kávičkou a kávovarom, na ktorom si ju môžu pohodlne a hlavne rýchlo pripraviť. Dobrovoľnému hasičskému zboru Bratislava-Rača prajeme ešte veľa veľa síl do ďalších dní.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Potrebujete kávu do Vašej firmy?

Porovnajte s Vašimi kolegami kávu z našej ponuky s tou, ktorú pijete dnes a pocítite ten rozdiel.

Získajte vzorku 100 g zdarma

Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pre Vás a Vašich zamestnancov Vám ponúkame ucelené služby vo forme firemných balíčkov, ktoré je možné po dohode modifikovať. Stačí, ak vyplníte nižšieuvedený dotazník a budeme Vás kontaktovať.

kliknite tu

no alt

Anketa

Ktorý z kávových nápojov je ten váš najobľúbenejší?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info