Professional Decaffeinato

Professional Decaffeinato je čerstvo pražená bezkofeínová káva pre ľudí citlivých na kofeín. Táto káva špičkovej kvality šetrí vaše srdce i žalúdok.

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 93/250 93/500 Zvoľte variant
€9,57 €17,40 od €9,57
Kategória: E-SHOP Zrnková káva

Ako chutí káva Professional Decaffeinato?

Pražená zrnková káva Prfessional Decaffeinato je exkluzívna bezkofeínová káva, teda káva, v ktorej bol zredukovaný obsah kofeínu. Tento proces prebieha ešte pokiaľ je zrno zelené, teda pred pražením. Chuť tejto kávy je takmer na nerozoznanie od tej, krorá kofeín obsahuje.

Zloženie: 100% arabika

Krajina pôvodu: Columbia, Brazília/ pražená v SR

 

Účinky kávy

Antioxidanty, kofeín, vitamíny i minerálne látky. Hoci sa to nezdá, aj káva prináša do našich životov dôležité zdravotné benefity. Jej konzumenti aj lekárske štúdie potvrdzujú, že káva povzbudzuje, vyvoláva dobrú náladu, zlepšuje pamäť, pomáha bojovať so stresom a zvyšuje výkonnosť. Testy ukázali, že ľudia duševne pracujúci, ale tiež napríklad športovci vykazujú o 10-12 percent vyššiu aktivitu, keď si pred ňou dajú šálku kvalitného espressa.

Konzumácia kávy má tiež vynikajúce preventívne účinky - dokáže mierniť riziko ochorenia kardiovaskulárnymi chorobami, znižuje možnosť vzniku Alzheimerovej a Parkinsonovej choroby a dokonca až o 50 percent rakoviny pečene. Lekári odporúčajú 3 šálky kávy denne.

Káva tiež prispieva k produkcii slín a žalúdočných sekrétov, takže uľahčuje trávenie. Navyše vďaka kofeínu štiepi tuky, čo jej zaisťuje obľubu u osôb s túžbou po štíhlej línii.

Späť do obchodu